عکاسی با موبایل

افرادی که با گوشی عکس خوبی نمی‌گیرند، فکر می‌کنند که نداشتن دوربین حرفه ای، دلیلی برای نگرفتن عکس های خوب است. دلیل نگرفتن عکس های خوب نداشتن دوربین های حرفه ای نیست بلکه آشنا نبودن با تکنیک های عکاسی است. در این دوره نکات عکاسی و ادیت به صورت کامل جمع آوری شده است، که با یاد گرفتن آنها عکس های زیبایی را میتوانید ثبت کنید

جزئیات کالا و خرید

کارگاه 3 سوته فتوشاپ و پریمیر

در بازار رقابتی که الان در فضای مجازی و مخصوصا اینستاگرام وجود داره تولید محتوای جذاب و حرفه ای حرف اول رو میزنه. شما دقیقا توی این کارگاه تولید محتوا با فتوشاپ و پریمیر رو یاد میگیرین! فتوشاپ و پریمیر دو برنامه کاربردی هستند که برای تولید محتوا بهشون نیاز دارین. یکی از مزایای این کارگاه این است که پروژه محور می باشد.

جزئیات کالا و خرید

دوره جامع عکاسی

افرادی که با گوشی عکس خوبی نمی‌گیرند، فکر می‌کنند که نداشتن دوربین حرفه ای، دلیلی برای نگرفتن عکس های خوب است. دلیل نگرفتن عکس های خوب نداشتن دوربین های حرفه ای نیست بلکه آشنا نبودن با تکنیک های عکاسی است. در این دوره نکات عکاسی و ادیت به صورت کامل جمع آوری شده است، که با یاد گرفتن آنها عکس های زیبایی را میتوانید ثبت کنید.

جزئیات کالا و خرید

دوره جامع پریمیر

نرم افزار پریمیر پرو یکی از نرم افزارهای مدرن و قدرتمند در زمینه ساخت و تدوین فیلم ها می باشد. شما می توانید توسط Adobe Premiere Pro CC حرفه ای ترین تدوین ها را انجام دهید، کلیپ های جذاب و زیبایی تولید کنید، لحظه های خود را ماندگار کنید. یاد خواهید گرفت چطور به تدوین فیلم های فوق حرفه ای بپردازید تا بتوانید در این زمینه سریعا مشغول به کار شوید.

جزئیات کالا و خرید

دوره مقدماتی تا پیشرفته فتوشاپ

اگر دارای یک کسب و کار اینترنتی و آنلاین و مخصوصا کسب و کار اینستاگرامی می باشید، فتوشاپ در ساخت تولید محتوای حرفه ای و جذب مخاطب خیلی بیشتر به شما کمک میکند و سطح کاری شما را از یک فرد آماتور به یک فرد حرفه ای تغییر می دهد و همین موضوع باعث بیشتر دیده شدن شما و افزایش درآمدتان می گردد.

جزئیات کالا و خرید

دوره طراحان پولساز اینستاگرام

خیلی وقته که بازار کسب و کارهای سنتی روز به روز کسادتر میشه... برای به دست آوردن درآمد ایده آل باید شیوه کسب و کارهای نوین رو آموخت. پایه همه کسب و کارهای نوین طراحی و گرافیک هستش. با این دوره هم اصول و مبانی درآمدزایی از اینستاگرام رو یاد میگیری و هم تبدیل به یک طراح حرفه ای و پولساز میشی.

جزئیات کالا و خرید

دوره جامع آموزش کمتازیا

کمتازیا نرم افزاری حرفه ای جهت فیلم برداری از صفحه مانیتور است که ابزارهای مفیدی رو برای داشتن یک ویدئوی آموزشی با کیفیت داراست. در این آموزش به صورت کامل با این نرم افزار آشنا میشوید.

جزئیات کالا و خرید
ثبت نام رایگان