دوره جامع عکاسی

افرادی که با گوشی عکس خوبی نمی‌گیرند، فکر می‌کنند که نداشتن دوربین حرفه ای، دلیلی برای نگرفتن عکس های خوب است. دلیل نگرفتن عکس های خوب نداشتن دوربین های حرفه ای نیست بلکه آشنا نبودن با تکنیک های عکاسی است. در این دوره نکات عکاسی و ادیت به صورت کامل جمع آوری شده است، که با یاد گرفتن آنها عکس های زیبایی را میتوانید ثبت کنید.

دوره جامع عکاسیقیمت: 6,900,000

13,800,000

جلسه اول دوره جامع آموزش عکاسی با موبایل

اکثر افرادی که با گوشی عکس خوبی نمی‌گیرند، فکر می‌کنند که نداشتن دوربین حرفه ای، دلیل موجهی برای نگرفتن عکس های خوب است. دلیل نگرفتن عکس های خوب نداشتن دوربین های حرفه ای نیست بلکه دلیل آن آشنا نبود با قانون ها، تکنیک ها، باید ها و نبایدهای عکاسی است. در این دوره آموزشی تمام نکات عکاسی و ادیت به صورت کامل و جامع جمع آوری شده است، به صورتی که با یاد گرفتن آنها چه با دوربین های حرفه ای و چه با موبایل عکس های فوق العاده زیبایی را میتوانید ثبت کنید. فراموش نکنید که دوربین موبایل همیشه در دسترس شما قرار دارد، پس بهترین گزینه برای ثبت لحظات است.

 

 

شما فقط چند قدم تا حرفه ای شدن در عکاسی فاصله دارید!

 

سر فصل ها

1. نور و شناخت نور و پیدا کردن بهترین زاویه از لحاظ نوری                                     

2. نحوه عکاسی در محیط بیرون با نور ظبیعی و نحوه عکاسی در محیط های بسته

3. آموزش گرفتن عکس های سیلوئت، ایجاد بوکه، لنز فلر

4. آموزش تکنیک های ترکیب بندی از جمله: قانون 1/3، اشکال هندسی، خطوط موازی، تقارن، خطوط همگرا و قوس ها، تکنیک کادر در کادر

5. بررسی تاثیر رنگ ها در عکاسی

6 نکات سلفی گرفتن

7. تکنیک های کنتراست، پترن و الگوهای تکرار شونده

8. تعادل در عکاسی

9. عکاسی در شب

10 تکنیک های ژست گرفتن

11. آموزش ادیت عکس با اپ های lightroo و photoshop fix و تدوین ویدئو با اپ inshot

12. نقد عکس ها

13. عکاسی پرتره و مدلینگ

14. عکاسی طبیعت

15. آموزش عکاسی از محصول

16. آموزش بلاگری

17. آموزش جامع منوی دوربین نیکون

18. آموزش جامع منوی دوربین کنون

19. آموزش 0 تا 100 اینستاگرام

20. آموزش نورسنجی

 

برخی از مباحث آموزش داده شده در دوره

سوال های شما:

+ من دوربین موبایلم خیلی خوب نیست، آیا میتوانم در این دوره شرکت کنم و یاد بگیرم ؟

_ بله ، این دوره جوری طراحی شده که به شما کمک میکنه با هر گوشی ای که دارید، با هر کیفیت و دوربینی ، عکس های خوبی بگیرید

 

+ آموزش ها به صورت تصویری هست یا صوتی ؟

_ آموزش ها به صورت تصویری هست و در هر بخش نمونه مثال هایی در قالب عکس و ویدیو برای تفهیم بهتر هر موضوع وجود دارد.

 

+ نرم افزار های ادیت عکس و ویدیو هم تو دوره آموزش میدهید؟

_ بله، به صورت کامل ، با اپلیکیشن های لایتروم، فتوشاپ موبایل، اینشات آموزش داده شده و شما بعد از دیدن قسمت 9 دوره قادر خواهید بود، ویدیو و عکس هاتون رو هم داخل این اپلیکیشن ها و هم در اپلیکیشن های دیگر ادیت کنید

 

+ این دوره برای کسی که هیچ سابقه ای در عکاسی ندارد مناسب است؟

_ در این دوره شما عکاسی و ادیت را از مبتدی تا پیشرفته آموزش خواهید دید و بهتر است بدانید این دوره هم به درد کسانی میخورد که از عکاسی چیزی نمیدانند و هم کسایی که تا حدی از عکاسی را میدانند، به دلیل اینکه میتوانند اطلاعات خود را در این زمینه کامل تر کنند.

 

اگر به فکر لذت بردن از شغلتون و همچنین کسب درآمد هستید، هنر عکاسی رو انتخاب کنید. لازمه موفقیت در این هنر فقط دریافت یک آموزش حرفه ای، اصولی و کاربردی و در نهایت تلاش و تمرین هست. شما لازم نیست از اول با دوربین گرون قیمت شروع کنید! در این دوره به صورت کامل یاد خواهید گرفت که فقط با موبایل خود عکس های حرفه ای بگیرید، به درآمد برسید و در نهایت شما میتوانید دوربین های حرفه ای تهیه کنید و به صورت جدی وارد بازار کار شوید.

در این دوره تمامی راه های کسب درآمد از عکاسی به شما هنرجوهای عزیز یا داده شده تا با توجه به علایق خود یکی را انتخاب کنید و از این حرفه به درآمدهای عالی برسید.

 

درباره نحوه و کیفیت برگزاری دوره

امکان ورود به بازار کار پس از اتمام دوره آموزشی

رفع اشکال برای هنرجو حتی پس از پایان دوره

ارایه مهمترین نکات آموزشی بدون اتلاف وقت در کمترین تعداد جلسات با بهترین خروجی دوره

بالا بردن سطح پیج های اینستاگرامی از لحاظ بصری

 

 

عکاسی یکی از جذاب‌ترین و پرهیجان‌ترین تفریحاتی است که افراد می توانند از آن برای پر کردن تایم خالی، تفریح یا حتی کسب درآمد استفاده نمایند. علاقه به عکاسی و ثبت لحظات جذاب یکی از رایج‌ترین چیزهایی است که در میان جوانان امروزی دیده می شود. قیمت بالای دوربین‌های عکاسی و مشکلات احتمالی که می تواند برای افراد به وجود آورد، باعث شده تلفن همراه وسیله ای باشد که بسیاری از افراد به عکاسی با موبایل روی آورده و از آن برای انجام عکاسی و ثبت تصاویر استفاده نمایند.

اغلب تلفن های همراه امروزی از قابلیت های فراوانی برای عکاسی برخوردار بوده و فقط کافیست شما با تکنیک ها و قوانین عکاسی آشنا باشید که به کمک آنها تصاویر خارق العاده ای را ثبت کنید و این تفریح را به منبع درآمدی عالی برای خودتان تبدیل کنید. چیزی که دقیقا این دوره آموزشی به شما میدهد.

طبیعتاً کیفیت موبایل های امروزی به نسبت دوربین های عکاسی حرفه ای پایین تر است اما این پایین بودن کیفیت نباید دلیلی بر ناامید شدن شما از بابت کسب درآمد از طریق عکاسی با موبایل شود. از گذشته تا کنون، افرادی که توانسته اند تکنیک ها و قوانین اصولی در هر زمینه و هر حرفه و کاری را به اجرا دربیاورند، از افرادی که امکانات پیشرفته تر و بیشتری در اختیار داشتند جلوتر و موفق تر ظاهر شده اند. این یعنی اگر شما بتوانید تکنیک ها و بایدها و نبایدهای عکاسی را در عکاسی با موبایل تان بکار بگیرید، خواهید توانست بر کیفیت بالای دوربین های عکاسی غلبه کرده و نگاه مخاطبان را به خود جلب نمایید و از این طریق درآمدهای عالی کسب کنید.

 

 

کسب درآمد از عکاسی با موبایل

وقتی صحبت از عکاسی با موبایل می شود، خیلی ها فکر می کنند این کار یک فعالیت سرگرم کننده است که تحت هیچ شرایطی نمی توان از آن کسب درآمد کرد و یا اگر بتوان از این راه درامدی داشت خیلی چشمگیر نمیباشد. در صورتی که اصلاً این طور نیست و امروزه از هر راهکاری که در آن، خدمتی باکیفیت به افراد یا گروه های خاصی ارائه شود می توان درآمد خوبی کسب نمود. در حال حاضر عکاسی یکی از مشاغل پردرآمد دنیاست. در این دوره آموزشی درباره همه راه های کسب درآمد از عکاسی به صورت مفصل صحبت شده. بسیاری از کسانی که تمام تکنیک ها و قوانین عکاسی را به صورت حرفه ای یاد گرفته اند در اقصی نقاط دنیا از طریق روش های مختلفی از این راه درامدهای عالی کسب میکنند. گروهی از عکاسان به صورت آتلیه ای از افراد مختلف عکسبرداری کرده و در ازای آن درآمد کسب می کنند. عده ای نیز به عکاسی مدلینگ مشغول هستند عده ای عکاسی تبلیغاتی و عکاسی از محصول را برای کسب درامد انتخاب کرده اند، عده ای در زمینه ادیت عکس مشغول به کار هستند و روش های دیگر که در این دوره به صورت خیلی کامل به آنها پرداخته شده است.

 

 

ثبت نام رایگان