ویدئو ها

تغییر اندازه اجزای صورت با Face Aware Tool در فتوشاپ

با استفاده از این روش و این تکنیک به راحتی میتوانید اندازه اجزای صورت خود را تغییر دهید. میتوانید به چهره خود لبخند اضافه کنید و هر یک از اجزای صورت مثل چشم، بینی، لب و ... را به صورت دلخواه خود ادیت کنید.

افزایش کیفیت عکس در فتوشاپ

در این اموزش قصد دارم 4 تکنیک برای افزایش کیفیت و شارپ کردن عکس ها رو یادتون بدم. با این تکنیک ها عکس های جذاب تری به خصوص در عکس های پرتره خواهید داشت. شارپ کردن عکس در فتوشاپ باعث واضح تر کردن لبه ها شده و دیدن آن را برای چشم انسان آسان میکند و باعث برجسته شدن قسمت مورد نظر از عکس می گردد.

ایجاد پوستی صاف در فتوشاپ

در اینجا یک آموزش برای دستیابی به بافت پوستی نرم و طبیعی آورده شده است. این آموزش را میتوان در مورد نرم کردن پوست، از بین بردن لکه ها، قرمزی و نقص های قابل توجه مورد استفاده قرار داد. آنچه ما سعی می کنیم به آن دست پیدا کنیم یک بافت طبیعی و نرم پوست است.

افزایش جذابیت چشم ها

در این ویدیو شما یاد خواهید گرفت چگونه با استفاده از ابزار Healing brush tools قسمت سفیدی چشم را اصلاح کرده و با دو ابزار Burn tool و Dodge tool روی چشم ادیت هایی رو انجام دهید که جذابیت چشم رو افزایش دهد.

تغییر رنگ مو در فتوشاپ

شاید شما هم در ویرایش بعضی عکس ها خواسته باشین موهای سوژه خودتون رو تغییر رنگ بدید. در این آموزش من به شما آموزش میدهم که چگونه رنگ موها رو از رنگ روشن به رنگ های تیره و مشکی تغییر بدهید. و تغییر رنگ مو از مشکی به رنگ های روشن رو در آموزش های بعدی حتما براتون آماده میکنم.

کاهش نویز تصاویر در فتوشاپ

نویز در عکس از زیبایی عکس ما کم میکند و آزاردهنده است و همه ی ما سعی داریم به روش های مختلفی این نویز رو تا حد امکان از تصاویرمون کاهش بدیم و یا در صورت امکان نویز را حذف کنیم! که خوشبختانه این کار با ابزارهای قدرتمند فتوشاپ امکان پذبر است. در ادامه در مورد حذف نویز از تصاویر روشی ارائه میشود…

ثبت نام رایگان