ویدئو ها

تبدیل رنگ مشکی به سفید در فتوشاپ

چند روش برای تغییر رنگ در فتوشاپ وجود دارد و انجام آن کار سختی نیست. اما وقتی می خواهید رنگ مشکی را به رنگ دیگری تغییر دهید، همیشه واقع بینانه به نظر نمی رسد. در این ویدیو شما می آموزید که چگونه مشکی را به صورت طبیعی به رنگ سفید تبدیل کنید.

تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ

در این آموزش، قصد داریم در طی چند مرحله ساده تبدیل عکس معمولی به نقاشی رو در جریان این فیلم به شما یاد بدهم. شما به راحتی و با چند مرحله ساده خواهید دید که میتوانید عکس های خود را که در طبیعت یا در هر جایی گرفته اید در زمان خیلی کوتاه به نقاشی تبدیل کنید.

جدا کردن سوژه و موها از بکگراند در فتوشاپ

در این آموزش نحوه انتخاب سوژه در یک عکس و refine edge کردن رو بهتون یاد میدیم تا به خوبی و خیلی سریع و در عین حال دقیق، بتونید گوشه ها و قسمت های موهای یک شخص رو در فتوشاپ از بکگراند جدا کنید و برش بدین، البته راه های مختلف دیگه ای هم وجود داره که حتما در آموزش های بعدی براتون میذارم.

اضافه کردن افکت دراماتیک به عکس در فتوشاپ

با آموزش و ترفند های اضافه کردن افکت دراماتیک به عکس در فتوشاپ، در خدمت شما خواهیم بود. افکتی بی نظیر و زیبا که میتواند عکس و حس شما در عکس را دگرگون کند.

عوض کردن رنگ چشم در فتوشاپ

در این آموزش قصد داریم یک ترفند جالب برای عوض کردن رنگ چشم در فتوشاپ رو بکار ببریم. شاید همه با Hue Saturation این کا رو انجام بدن حالا در این روش به سراغ یک ترفند برای عوض کردن رنگ چشم در فتوشاپ خواهیم رفت که خیلی طبیعی تر هستش

نحوه ایجاد جلوه سه بعدی پرتره در فتوشاپ

در این ویدیو من به شما در مورد چگونگی ایجاد یک طرح پرتره در فتوشاپ آموزشی خواهم داد. اثر این پرتره فقط با کشیدن خطوط کلی در صورت و جدا شدن خطوط بسیار ساده است.

ثبت نام رایگان